13 yaşındaki Emirhan Soydan: Bana cevap verdiği için dayanamadım ağladım

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 31 Mart mahalli Seçimleri AK Parti Kocaeli Aday Tanıtım Toplantısı’nda kendisine “Cumhurbaşkanımız sizi çok seviyorum” diye bağırınca, “Deden kurban olsun sana. bendeniz de seni seviyorum” dediği 13 yaşında olan Emirhan Soydan, İhlas havadis Ajansı’na konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın kendisine seslenmesi sonrasında gözyaşlarına boğulan bebek program nihayetinde toplantının gerçekleştiği salonun çıkış kapısında takriben tek saat süresince Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı bekledi. İhlas havadis Ajansı’nın hususi haberinde Cumhurbaşkanının resmini alabilmek amaciyla kazanç biriktirmesi ile gündeme gelen Emirhan, Erdoğan’ı görebilmek amaciyla de program nihayetinde dakikalarca “Tayyip dede” diye bağırdı. tek saat ardindan dışarı çıkan Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüşemeyen Emirhan Soydan, Cumhurbaşkanını çok sevdiğini ve kendisiyle müzakereyi çok istediğini söyledi.

“BANA cevap VERDİĞİ İÇİN DAYANAMADIM AĞLADIM”

Tek hayalinin Cumhurbaşkanı ile görüşmek olduğunu belirten Emirhan, “Cumhurbaşkanım sizi çok seviyorum. Sizinle görüşmek istiyorum. Geldim, görüşemedik. İnşallah görüşürüz. Evet erişmeye çalıştım toplantı sırasında. Çok bağırdım, sesim kısıldı. O da bana el salladı. ‘Sizi çok seviyorum Tayyip dede’ dedim. Ağladım, dayanamadım. Kendisini çok seviyorum, allahın izniyle tek vakit görüşürüz. Bana, ‘Deden sana kurban olsun’ dedi. Bana cevapladığı amaciyla dayanamadım ağladım” dedi.
Öte yandan, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, program nihayetinde salondan ayrılmadan evvel Yunus buyruğa ve Sümeyye Kurt çiftinin nişan yüzüklerini taktı.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*