Ankaragücü Oyuncusu Pinto, Sözleşmesini Tek Taraflı Feshetti

MKE Ankaragücü’nün Portekizli futbolcusu Tiago Pinto sözleşmesini tek taraflı feshederken, yönetim kurulu, takimi karıştırmaya çalışanların yöneticileri güç vaziyete düşürmek amaciyla yoğun uğraşlar içinde olduğunu savundu.

“ZOR vaziyete DÜŞMEMİZ İÇİN UĞRAŞIYORLAR”

Kulübün web sitesinden yapılan açıklamada, “Gelinen noktada ağırbaşlı Demir Grup Sivasspor mücadelesi öncesi Parasal ve içsel manada kulübümüzü karıştırmaya çalışan kişi ve kişilerin güç vaziyete düşmemiz amaciyla ağırbaşlı derecede yoğun uğraşlar verdiğini net tek şekilde görüyoruz.” görüşü paylaşıldı.

Sponsorluk anlaşmalarından sezon başından bu yana rastgele tek fiyatın kulübe aktarılmadığı, takim yerine İhtiyaç duyulan ödemelerin yönetim kurulunun kişisel Parasal destekleriyle yapıldığı aktarılan açıklamada, şöyle denildi:

“Spor Toto Süper Lig 2018-2019 sezonunun 2. devresinde tasima yasağı kaldırılmış ve tertemiz tek kadro kurularak 2. devrede bambaşka tek takım oluşturulmuştur. Bu transferlerde futbolculara ödenen peşinatlar ise yönetim heyetimiz tarafından karşılanmıştır. Gelinen noktada ağırbaşlı Demir Grup Sivasspor mücadelesi öncesi Parasal ve içsel manada kulübümüzü karıştırmaya çalışan kişi ve kişilerin güç vaziyete düşmemiz amaciyla ağırbaşlı derecede yoğun uğraşlar verdiğini net tek şekilde görüyoruz. Bu bağlamda Demir Grup Sivasspor mücadelesi öncesi taraftarlarımızdan bu karşılaşmaya odaklanarak stadyumda nihayet düdük çalana civarindan takımımıza destek vermesini bekliyor ve bütün taraftarlarımızı pazartesi bugünü oynayacağımız mücadele vermeye bekliyoruz.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*