Bayram Bektaş: “3-0’lık skor, bizim için iyi bir avantaj oldu”

Ziraat ülkemiz Kupası 5. tur evvel maçında konuk olduğu Nazilli Belediyespor’u 3-0 yenebilen Göztepe’nin teknik patronu Bayram Bektaş, “3-0’lık skor, bizim amaciyla iyi tek avantaj oldu.” dedi. Karşılaşmanın derhal peşinden düzen eden medya toplantısında açıklamalarda bulunan Bektaş, avantajlı tek skor elde ettiklerini, kupada nihayet 16’ya isimlerini yazdırmak istediklerini söyledi.

MKarşılaşmanın derhal peşinden düzen eden medya toplantısında açıklamalarda bulunan Bektaş, avantajlı tek skor elde ettiklerini, kupada nihayet 16’ya isimlerini yazdırmak istediklerini söyledi.

Maçın başında sakatlanan futbolcuları Hakan Çinemre’nin vaziyetine çok üzüldüklerini aktaran Bektaş, “Maçın galibiyetine sevinecekken, üzüldüğümüz tek olay de Hakan Çinemre’nin sakatlığı. Kendisi bağlarının koptuğunu söyledi, umarım öyle değildir. İnşallah kontrolden ardindan geçmişte yaşadığı ameliyatları tekrar yaşamaz. Zira bu da demektir ki sezonu kapatmıştır. Umarım öyle değildir.” diye konuştu.

Karşılaşmada, Spor Toto Süper Lig’de 8 Aralık Cumartesi bugünü de maçlarının olmasından dolayı az süre alan futbolcuları seçenek ettiklerini kaydeden Bektaş, şöyle ayni ritimde devam etti:

“Maça gelince, adımızı nihayet 16’ya yazdırma yerine bunun evvel ayağında avantajlı tek skor ele geçirmek amaciyla alana çıktık. Oyuncularım da gereğini yaptı. Bu tür karşılaşmalar, Yorucu maçlardır. Sahiden toy ve canli tek rakibe karşı oynadık. Onlar da fırsat buldular ama avantajı savunmayı bildik. Belki dahada evvelce de koparabilirdik. Bizim de net pozisyonlarımız var. 3-0’lık skor, bizim amaciyla iyi tek avantaj oldu. Oyuncularımı kutlama ediyorum. İkinci mücadelede da avantajımızı koruyup adımızı nihayet 16’ya yazdıracağımızı düşünüyorum.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*