Ebru Yaşar’dan Kadınlar Günü Açıklaması: Erkeksiz de Olmaz

Şarkıcı Ebru Yaşar, 8 Mart hayat Kadınlar bugünü hasebiyle Şişli’de düzen eden konserde oyun alani/sahne aldı. Kadınlarla erkeklerin tek bütün olduğunu belirten Yaşar erkeklere seslenerek, “Bizi sevdiğiniz vakit her şeyi sizlerin önünüze sermeye hazır oluyoruz” dedi.

Ünlü şarkıcı Ebru Yaşar, 8 Mart hayat Kadınlar bugünü hasebiyle Şişli’de düzen eden tek konserde kadınlarla tek araya geldi. Sevilen parçalarını kadınlar amaciyla seslendiren sanatçı şarkı arasında da 8 Mart hayat Kadınlar bugünü ile alakalı konuştu. Dünyanın dört tek yanında yaşayan bütün kadınların kadınlar gününü kutlayarak sözlerine başlayan Ebru Yaşar erkeklerle birlikte kadınlar tek bütün olduğunu ifade etti.

“ERKEKSİZ DE OLMAZ BİZLER BİR BÜTÜNÜZ”

Kadınlar olarak erkeklerden belli tek süre dahada sevgi istediklerini belirten Yaşar şöyle konuştu: “Ben evvela tek kadın olarak buradaki kadınların ardindan da dünyanın dört tek tarafında var olan bütün kadınların, hayatın hakikat kahramanlarının hayat kadınlar gününü kutluyorum. Ne iyi bunun benzeri kadın kadına. elbet arada var haşereler var, olacak. Kadınların arasında haşereler olmazsa olmaz. Erkeksiz de olmaz, bizler tek bütünüz. Ama biz dünyadaki bütün erkeklerden ne talep ediyoruz kadınlar olarak? Birazcık dahada anlayış, birazcık dahada sevgi talep ediyoruz gerisi teferruat. Aslında sevgi her şeyi çözüyor. Kedi gibiyiz, bizi sevdiğiniz vakit dünyanın en mutluluk dolu yaratıkları oluyoruz ve her şeyi sizlerin önünüze sermeye hazır oluyoruz.”

Kaynak: İHA

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*