İstanbul’da narkotik operasyonu, 20 gözaltı var

İstanbul’da Kâğıthane, Şişli, Beyoğlu, Bakırköy, Esenyurt, Eyüp, Üsküdar, Bahçelievler’de dahada evvelce adresleri belirlenmiş 15 adrese zabita ekipleri tarafından harekât düzenlendi. Operasyonda uyuşturucu madde ticareti ve kullanımını önlemeye Ayrı olarak uyuşturucu olmak üzere ayrım suçlardan aranan şahısların yakalanması hedeflendi.

Sabahın acele saatlerinde gerçekleştirilen harekât nihayetinde 5 kilogram bonzai, tek adet ruhsatsız silah, duygulu terazi ele geçirildi. Ayrı olarak uyuşturucu madde ticareti ve kullanımı yapan 20 kişi de gözaltına alınarak zabita merkezinde götürüldü. Operasyona narkotik, hususi harekat, çevik güç polisleri olmak üzere toplaminda zabita katıldı. Önceden için adreslerin kapıları hususi harekat polislerinin çalışması ile açıldı.

Gerçekleştirilen harekât sonrasında çok miktarda 5 kilogram bonzai, 5 adet duygulu terazi, tek adet ruhsatsız silah ve 5 adet duygulu terazi ele geçirildi. Uyuşturucu madde ticareti yapan ve aranan 20 şahısta gözaltına alınarak Narkotik Suçlarla ugras Şube Müdürlüğüne götürüldü.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*