Karamollaoğlu: Herkes lidere bakarak kendisine çeki düzen verir

Saadet Partisi genel Başkanı esas , liderlerin tavrının mühim olduğunu ve liderlere bakarak herkesin topluma çeki seviye verdiğini söyledi.

Kırşehir’e hususi tek otelde ‘Çare Var’ konferansında konuşan Karamollaoğlu, “Güçlü olmayan ülkeler beynelmilel siyasette tesirli olamazlar. mümkün değil, biz şunları yaptık bunları yaptık. Kimle yaptın? Hasımlarından aldığın silahlarla, vermezse ne olacak iş yapamazsın?” dedi.

Ahlaki değerlerin gittikçe yozlaştığını laf eden Karamollaoğlu, “Maalesef ahlaki değerler yozlaşıyor.  Eğitimde biz bunu veremiyoruz. Öbür istikametten eğitim tek keşmekeşe döndü. en çok bakanimiz farklığı bu iktidar vaktinde ulusal Eğitim’de oldu. ulusal Eğitimi bu arkadaşlar binadan, akıllı tahtadan ve tabletten ibaret zannettiler. istikbal gelmez evvel yaptıkları iş ‘bütün okullara akıllı taht koyacağız. Çocuklara tablet vereceğiz’ dediler. batı ise çocuklarını bu alışkanlardan kurtarabilmek amaciyla çaba sarf etmekte şimdi. 15 ıslak önünde çocuklarına bu teknolojiyi saglamak istemiyorlar. Bizde ilkokula giden çocuğun elinde akılı telefon var.” diye konuştu.

Karamollaoğlu, sözlerine şöyle ayni ritimde devam etti:

“Liderlerin tavrı önemlidir. Siz eğitimi formel olarak okulda verirsiniz, ama toplumu liderler yönlendirir. her biri lidere bakarak kendisine çeki seviye verir.  Bizim toplumda liderler ‘Bizimle birlikte olmayanlar vatan haini’ derse cemiyet ne diyecek. Allah’tan korkun. Bu civarindan ağır ifadeleri kullanan siyasetçi kendisinin memleketine en hatri sayilir büyüklükte zararı veriyordur.” İHA

Tüm nihayet dakika haberleri amaciyla tıklayın.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*