Kuvars Doğal Taş Kolye

 

El yapımı olarak hazırlanan kuvars doğal taş kolye, stilini düşünen kadınlar için vazgeçilmez bir seçim. Günlük kıyafetlerde ya da şık dönemlerde kolyeler, olduğundan daha dikkat çekici görünebilmenize zemin hazırlar. Aynı zamanda farklı bir havanızın oluşmasına destek verir.

Doğal taşlardan ya da minerallerden hazırlanan kolyeler ise son dönemde popüler hale gelmiştir. Dünyanın derinliklerindeki özel taşların toplanıp bir araya getirilmesi ile oluşturulan kolye modeli son derece değerlidir.

Gün Boyu Sakinleştirir!

Kuvars, zamanla daha çok tercih edilmeye başlayan doğal taşlardan biridir. Doğal alanlarda sıklıkla karşılaşılan kuvars taşı düzenli kullanıldığında sinirleri sakinleştirir ve gevşetir. Aynı zamanda enerjinizin artmasına da destek verir.

  • Taş kolye ince uzun bir modele sahip olup son derece etkileyicidir.
  • Zincir kısmı ve aparatlar ile birlikte taş özenle tutturulmuştur.
  • Ürünün yüksekliği 3 cm, genişliği ise 1 cm olarak karşımıza çıkar.
  • Toplamda ağırlığı ortalama 10 gram şeklindedir.
  • Takıldıktan sonra rahatsız etmez, alerji yapmaz ve kullanımı kolaydır.
  • Doğal parçaları kullanmayı sevenler açısından en doğru doğum günü hediyelerinden bir tanesidir.

Baş Ağrısına İyi Gelir!

Takı&aksesuar kategorisinde yer alan kolye, aynı zamanda baş ağrısına da iyi gelir. Bu tür parçalardan hoşlanan herkese verilebilecek bir üründür. Kullanım ömrü uzun olduğu gibi zincirin rengi de hemen değişmez. Baş ağrısını hafiflettiğine, sinirsel bozukluklara iyi geldiğine ve ruhu sakinleştirdiğine inanılır.

Görünümü diğer kolye modellerinden farklıdır. Özel bir işçilik ile toplanan mineral taş, daha sonrasında zarar görmeden kolye ucuna yerleştirilmiştir. Kırmızıya dönük mercan rengi sayesinde her ortamda kısa sürede fark edilmenize destek verir. Şık, rahat, modern ve havalı aksesuarları seviyorsanız eğer mutlaka göz atmalısınız.

Stilinizi Tamamlayıcı Parça!

Stilinizi tamamlayıcı bir ürün olan taş kolye modelinin fiyatı da son derece uygundur. Bütçelere hitap etmesi nedeniyle sevilen hediye seçeneklerinden bir tanesi olarak gösterilir. Kadınların ya da genç kızların mutlaka kullanabileceği bir parçadır. Üstelik doğal taş içermesi nedeniyle duyularınızı harekete geçirir, rahatlatır ve gün boyu stresten uzak tutar.

Özel taşlardan bir tanesi olan kuvars, pembe, kahverengi gibi farklı renklerde olabilir. Yalnızca kolyelerde ya da aksesuarlarda değil, evlerde dekoratif olarak da tercih edilmeye başlamıştır. Özellikle yoga ve meditasyon ile ilgilenenlerin sevdikleri parçalardan biridir. Kolye olarak kullanılması, belirtilen taşın her an yanınızda olması açısından son derece faydalıdır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*