Real Madrid, Fener’in Elmas’ını istiyor

Fenerbahçe’de takim formasi giyen Türk asıllı Makedon futbolcu Eljif Elmas, Avrupa’nın dev kulüplerini peşine taktı. Makedon medyası toy futbolcu ile en ağırbaşlı alakadar var olan kulübün Real Madrid olduğunu yazdı.

Real Madrid sezon başından beri izlediği Eljif Elmas amaciyla Fenerbahçe’ye öneri yapmaya hazırlanıyor. Eflatun-beyazlılar toy futbolcu amaciyla 20 milyon avro ödeyecek

ELJİF ELMAS, REAL MADRİD’E tasima OLACAK MI?

Makendon basınından Ekipa’nin haberine göre Fenerbahçeli Eljif Elmas ile alakadar var olan kulüplerin sayısı arttı. Real Madrid, Manchester City, PSG, Dortmund ve Roma benzeri dev kulüplerin Eljif Elmas’ı tasima etmek istediği ifade edildi. özellikle Real Madrid’in sezon başında beri Eljif Elmas’ı takip ettiği öne sürülürken, 19 yaşında olan futbolcu ile tek tasima yarışı yaşanabileceği idda edildi.

KOEMAN, ELJİF ELMAS VE SLİMANİ İLE GÖRÜŞTÜ

Erwin Koeman performansıyla hatri sayilir büyüklükte düş kırıklığı olusturan ve nihayet haftalarda bekleneni veremeyen Slimani ile görüşerek, “Senin ortada alana civarindan gelerek top almanı istemiyorum.” dedi.

Slimani ile birlikte Elif Elmas’la da görüşen Koeman, özellikle bu futbolculara devamlı olarak alan içindeki düzende yerlerini kaybettiklerini, güçlerini ahenk gösteren ücret kullanmadıkları istikametinde ikazlarda bulundu.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*