Şoför kavgayı ayırmayanlara kızdı, otobüsü durdurdu

Fatih’te seyretme seklinde var olan İETT milletçe Otobüsü durağa yaklaştığı esnada içinde yolcuların kavga etmesi üstüne şoför otobüsü durdurdu. Otobüs içinde bulunan başka yolcuların dövüşe ayırmamasına sinirlenen otobüs şoförünün sinir krizi geçirdiği o anlar ise kameraya yansıdı.

YOLCULARA SİNİRLENDİ

Olay, evvelki vakit Fatih Fevzi Paşa Caddesi üzerinde alana geldi. alinan bilgiye göre cadde üzerinde seyretme seklinde var olan İETT Özel milletçe otobüsü içinde bulunan yolcular arasında Daha belirlenemeyen tek nedenle dövüş çıktı. Otobüs içinde bulunan başka yolcuların kavgayı ayırmaması üstüne otobüs sürücüsü durağa gelerek otobüsü durdurdu. dövüş eden kişilerin otobüsten indiren şoför dahada ardindan kavgayı ayırmayan başka yolculara “Kardeşim Niçin ayırmıyorsunuz” diye sinirlendi.

ŞOFÖR güç SAKİNLEŞTİ

Otobüs içinde alana gelen kavgayı ayırmayan başka yolculara kızan otobüs şoförünü durakta bekleyen başka yolcular sakinleştirmeye çalıştı. Otobüs şoförünün sinir krizi geçirdiği o anlar durakta bekleyen tek vatandaşlar tarafından kaydedildi. Görüntülerde yolculara kızan sürücüsü başka vatandaşların sakinleştirmeye çalıştığı görülüyor.

Kaynak: İHA

Haber Videosu: Sürücü kavgayı ayırmayanlara kızdı, otobüsü durdurdu

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*