Survivor 2018 All Star Cumali Akgül Kimdir ? Survivor Cumali elendi mi? Cumali nereli?

2018 All Star yarışmasına katılabilmek amaciyla Iğdır’dan İstanbul’a civarindan yürüyen 32 yaşında olan Cumali Akgül, ‘Beyaz Show’da istediği haberi aldı. Iğdır Suveren Köyü’nden Survivor yarışması amaciyla müracaatta bulunan Cumali Akgül, yarışmaya başvurduktan ardindan dikkat çekmek amaciyla yürüyüş gerçekleştirdi. Beyazıt Öztürk’ün ısrarları ile Survivor 2018 Gönüllüler takımının evvel yarışmacısı var olan Cumali Akgül kimdir,kaç yaşında,aslen nereli ile alakalı bütün veriler bu haberimizde…

İŞTE CUMALİ AKGÜL KİMDİR? KAÇ YAŞINDA ? ASLEN NERELİ ?

Cumali Akgül Iğdır doğumlu ve 32 yaşındadır. Evli ve dört bebek babası var olan Cumali Akgül Survivor 2018 All Star Gönüllüler takımının evvel yarışmacısı oldu. dahada evvel de Survivor’a müracaat yapan ama onay edilmeyen Akgül, Iğdır’dan İstanbul’a 50 hergün yürüme serüveninden ardindan “hayallerinizi bırakmayın inancın sonu başarıdır.” sloganı ile gündeme oturdu ve yarışmaya katılma hakkı kazandı.

YARIŞMAYA KATILABİLMEK İÇİN 1500 kilometre yollar YÜRÜDÜ

Bir tv kanalında yayımlanan Survivor yarışmasına katılmak amaciyla müracaat eden Iğdırlı genç, dikkat çekmek amaciyla yürüyerek İstanbul’a gidiyor.

Iğdır Suveren Köyü’nden Cumali Akgül, Survivor yarışması amaciyla müracaatta bulundu. Müracaat ettikten ardindan dikkat çekmek amaciyla tek hafta evvel Iğdır’dan yola çıkan Cumali Akgül, Kars’a, ulaştı. Kars’tan Erzurum’a devinim eden Akgül, yürüyüşünü yarışmanın yayınlandığı tv kanalının önünde sonlandıracak.

32 yaşında var olan Cumali Akgül, Survivor yarışmasının kendisinin hayat tarzını yansıttığını bundan dolayı yarışmaya müracaat ettiğini belirtti.

Survivor katılmak amaciyla her yolu deneyen ve Acun Ilıcalı’ya tek türlü erişemeyen Cumali Akgül’ün, nihayet deva olarak sesini duyurmak ve yarışmaya katılmak emeliyle Iğdır’dan İstanbul’a, takriben bin 500 kilometre yollar yürüyecek. Akgül, yürüyüşünü İstanbul’da bitirecek.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*