Çorum ziyaretinde Kılıçdaroğlu’na tepki gösteren kadın konuştu: Demirtaş ile el sıkıştığı an gözümün önüne geldi..haberin detayı

CHP genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Çorum ziyaretinde 54 yaşında olan Münevver Arıcı’nın yanına gelerek, torununu sevmek istemiş ama beklemediginiz tek reaksiyon ile karşılaşmıştı. Torununu Kılıçdaroğlu’na sevdirmek istemeyen kadın, “Çocuğuma dokunma. Hadi, yürü yürü” diyerek Kılıçdaroğlu’na reaksiyon göstermişti. erken gazetesine konuşan Arıcı, Kılıçdaroğlu’na neden reaksiyon gösterdiğini anlattı.

“KORUMALARI BİZİ DURDURDU”

Olayın alana geldiği vakit kızı ve torunları ile birlikte alışverişe çıktıklarını belirten Arıcı, “Aras Han’ın üç ara koridoru var. Polisler han ve etrafında önlem almışlardı. Kılıçdaroğlu’nun geldiğini söylediler. Biz çarşıdan ayrılmak istedik. Polis, birinci ve 2. koridorlardan çıkmamıza destur vermedi. 3. koridordan çıkmak istedik. O sırada Kılıçdaroğlu geliyordu. Biz yürüyüp gitmek istedik ama Kılıçdaroğlu’nun savunmaları bizi durdurdu. Bu sırada Kılıçdaroğlu bize doğru geldi ve ‘Nasılsınız?’ dedi. Kızım ‘İyiyiz, teşekkür ederiz’ dedi. dahada ardindan torunuma doğru gelince ben, ‘Çocuğuma dokunma. Hadi, yürü yürü’ dedim ondan ardindan polisler bizi uzaklaştırdı” ifadelerini kullandı.

“DEMİRTAŞ İLE EL SIKIŞTIĞI GÖZÜMÜN ÖNÜNE GELDİ”

Açıklamasının devamında “Kemal Kılıçdaroğlu’na reaksiyon göstermemin nedeni HDP ile ittifak yapmasıdır” diyen Arıcı, şöyle ayni ritimde devam etti: “Kılıçdaroğlu, Selahattin Demirtaş’ın tahliye edilmesini istiyordu. tek anda onu karşımda görünce Demirtaş ile el sıkıştığı vakit gözümün önüne geldi ve ‘Çocuğuma dokunma, hadi yürü yürü’ diyerek reaksiyon gösterdim.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*